Sipariş & Teslimat

Siparişleri web üzerinden vermenin avantajları nelerdir?Siparişinizin tüm içeriği, adres bilgileri ve var ise özel notlarınız tüm ayrıntıları ile yazılı olarak bize ulaşır. Stok durumları tamamen güncel olduğundan stok dışı ürün ile karşılaşilmaz. Sözlü sipariş esnasında her iki taraflı olası karşılaşılacak hatalı ürün seçimi, adres bilgileri ve bunun gibi diğer tüm hatalı anlaşma riskleri ortadan kalkar, siparişiniz bir süpriz ile karşılaşmaz.
Size göndereceğimiz kargo takip numarası sayesinde kargonuzu online olarak takip edebilrsiniz.

Web Sitesi üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. -

  1. Kategorilerdenürün seçimlerinizi Sepetinize ekleyin.
  2. Sepetiniz tamamlandığında kasaya git'e tıklayın
  3. Üye olarak ve olmadan alışverişinize devam edebilirsiniz. (Üye olunduğunda bilgileriniz kayıt edilir ve bir sonraki alışverişlerinizde, adres bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz, siparişlerinizi takip edebilir, yeni ürünler , kampanyalar ve güncel indirimlerden e-posta harbercisi vasıtasıyla bilgilendirilirsiniz)
  4. Adres, Ödeme metodu ve Kargo seçimlerinizi işaretleyin
  5. Siparişinizi onaylayın ve siparişinizin bize ulaştığına dair gönderilen e-postamızın size ulaştığını kontrol edin.


Yaklaşık Kargo Maliyetleri

Sipariş Türü
Bölge Kargo Süresi
Maliyet
Küçük kargo poşetine sığan siparişler (A4 boyutu )
İstanbul 1 Gün
4TL - 6TL
Küçük kargo poşetine sığan siparişler (A4 boyutu ) 0-600km
1 Gün 5TL - 8TL
Küçük kargo poşetine sığan siparişler (A4 boyutu ) 600km üzeri 2 Gün 6TL - 8TL
Büyük kargo poşetine sığan siparişler (A3 boyutu )
İstanbul1 Gün
5TL - 9TL
Büyük kargo poşetine sığan siparişler (A3 boyutu )0-600km
1 Gün7TL - 10TL
Büyük kargo poşetine sığan siparişler (A3 boyutu )600km üzeri2 Gün7TL - 12TL
Kutu Koli türü (desi olarak hesaplanır)
Tüm mesafeler için
1-2 Gün 9TL - 25TL

Ücretsiz Kargo

150TL ve Üzeri siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan ödenir. Kargolar her iş günü saat 15:30'dan önce iletilen siparişler aynı gün kargolanır ve teslim süresi 24 - 48 saattir. Teslim süresinde bir süpriz yaşanmaz ve Cumartesi günleri de kargonuzu teslim alabilirsiniz. Hızlı kargo için tavsiye edilir. Cumartesi günleri kargo çıkış saati 12.00 olduğundan, bu saaten sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. 150 TL Altındaki siparişlerde Kargo ücreti alıcıya aittir. Kapıda ödeme seçeneğinde ücretsiz kargo geçerli değildir.

Kapıda Ödeme

Ürünleriniz motorlu kurye ile İstanbul / Şişli / Perpa 'dan İstanbul içi bir adrese  gönderim sağlanmaktadır, yaklaşık 2 - 6 saat arasında siparişiniz elinizde olur. Motorlu kurye taşıma ücreti alıcı tarafından ödenmektedir. Ücret , İstanbul içi bölgere göre değişiklik gösterebilir.

Kredi Kartı Paypal ile Ödeme

PayPal/Kredi Kartı ile ödeme seçeneği: Kargolar her iş günü saat 15:30'dan önce iletilen siparişler aynı gün kargolanır ve teslim süresi 24 - 48 saattir. Teslim süresinde bir süpriz yaşanmaz ve Cumartesi günleri de kargonuzu teslim alabilirsiniz. Hızlı kargo için tavsiye edilir. Cumartesi günleri kargo çıkış saati 12.00 olduğundan, bu saaten sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. 150 TL Altındaki siparişlerde Kargo ücreti alıcıya aittir.

Önemli Not : Paypal Ödeme sistemi alıcıdan ve satıcıdan %4,5 Civarında komisyon uygulamaktadır.