İptal / İade

İptal/iade Koşulları

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde elektronikseyler.com 'a e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış, kutusunun açılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün elektronikseyler.com 'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen, niteliği itibari ile hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar özel üretim led armatür, montajı yapılmış led, ve tüm armatür modelleri ,ambalajının açılması (kullanılmış veya kullanılmamış olması fark etmeden),kutuların yıpranması söz konusu olduğunda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

 (Kargo gönderimi esnasında ürünün orjinal ambalajına herhangi bir koli bandı, kargo bandı vb. ayrıca yıpranmış, yırtılmış, orjinalliği gitmiş ambalajların İADESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. Kısacası ürünü size nasıl yolladıysak sizin de buna özen göstererek aynı şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.)

SİPARİŞ İPTALİ

Aynı gün içerisinde info@ledci.net mail adresinden veya 0212 320 84 10pbx numaralı telefondan iptali gerçekleştirebilirsiniz.