LED KONTROL Sistemleri

LED KONTROL Sistemleri

Led Kontrol Sistemi Nedir? Led kontrol sistemi , led lerin istenilen zamanda istenilen parlaklıkta ışık vermesini sağlayan elektronik kontrol sistemidir. Özellikle akvaryum led aydınlatma sistemlerinde gün otomatik ya da manuel olarak gün simülasyonu yapmaktadır. Bu özelikler "zed m4" ile 4 kanal gündüz 1 kanal gece olamk üzere 5 Kanal olarak yapılabilmektedir.

Led Kontrolü dışında diğer özellikleri. 2 adet dijital ısı sensörü bağlanmaktadır; bunlardan birini aydınlatma kapağının ısısını ölçmek ve ısı sensörüne bağlı olan fan ile istenilen ısıda aydınlatma kapağını sabit tutmaya yarar. Diğeri ise su ısısını ölçer ve yine bu sensöre bağlı olan fan ile su sıcaklığını istenilen ısıda sabit tutmaya yarar.

5 kanal akıllı grup priz kontrolü yapabilmektedir, her priz 15 ayrı program ile istenilen gün ve saatler arasında istediğiniz cihazınızın çalışmasını sağlar. Örn : Protein Skimmer 'ı istediğiniz zaman durdurup çalıştırabilirsiniz yada kafa motorlarınızı v.b

3 Farklı hatırlatma yapmaktadır. Su değişimi , yemleme , dozlama zaman aralıklarını size grafik ekranda hatırlatır.

Güvenlik: Power ledler oldukça fazla ısınmaktadır olası bir soğutma probleminde kapak ısısı 85°C üzerine çıkarsa tüm led kanalları %10 seviyesine otomatik olarak indirilmektedir ve kapak ısı seviyesi 60°C altına düştüğünde tekrar normal program kaldığı yerden devam eder.


Zed M4 Gelişmiş Akvaryum Kontrol Sistemi Dış Özellikler Harici Çıkışlar En  ..
855,50TL Vergiler Hariç: 725,00TL
Wifi 5 Kanal Led Kontrol Android IOS Kontrol Dış Özellikler Harici Çıkışlar En &n..
342,20TL Vergiler Hariç: 290,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)